penzióny v Kościelisku

ubytovanie v Kościelisku v kľudnom prostredí a umiestené do menej frekventovanej budovy s rodinným zázemím. Presne toto Vám ponúknu penzióny v Kościelisku. Väčšina penziónov v Kościelisku sa od hotelov v Kościelisku líšia svojou veľkosťou a množstvom izieb, príst
Zoradiť podľa:


79 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 4  » »»

1. Dom Sopa dla Konesera 

Foto: Dom Sopa dla Konesera
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
68 %

Dom Sopa dla Konesera is set in Kościelisko, 4.4 km from Koscielisko Valley, in an area where skiing can be enjoyed. The property is 4.3 km from Mrozna Cave.


2. udanypobyt Dom Scenic Kierpcówka 

Foto: udanypobyt Dom Scenic Kierpcówka
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
90 %

Set in Kościelisko in the Lesser Poland Region on the slope of Butorowy Wierch, this detached villa is 3.1 km from Koscielisko Valley. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site.


3. Domek na Wierchu Zakopane 

Foto: Domek na Wierchu Zakopane
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
98 %

Domek na Wierchu Zakopane features a patio and is set in Kościelisko, within just 1.3 km of Butorowy Wierch Chairlift and 800 metres of Salamandra – Kościelisko. This property offers access to free WiFi.


4. udanypobyt Villa Garden 

Foto: udanypobyt Villa Garden
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
81 %

Villa Garden is a wooden villa with a garden and mountain view. It is located in Kościelisko, 2.2 km from Koscielisko Valley. The villa is 5 km from Mrozna Cave. Free WiFi is featured .


5. TatryTop Rezydencja Dolisiówka SPA 

Foto: TatryTop Rezydencja Dolisiówka SPA
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Chata TatryTop Rezydencja Dolisiówka Spa s grilom a záhradou sa nachádza v obci Kościelisko, 2,2 km od údolia Kościelisko. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi.


6. Arka House 

Foto: Arka House
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
91 %

Complete with barbecue facilities, a garden and a terrace, Arka House is set in Kościelisko, 4.3 km from Koscielisko Valley and 1.6 km from Butorowy Wierch Chairlift. This property is 4.2 km from Mrozna Cave and features free WiFi.


7. Czarna Owca 

Foto: Czarna Owca
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
92 %

Located in Kościelisko, Czarna Owca features accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is provided. The units have a fully equipped kitchenette with a dishwasher and a toaster. A fridge and stovetop are also offered, as well as a kettle.


8. Willa Majówka 

Foto: Willa Majówka
Izieb: 7
Hodnotenie hostí
98 %

Situated in Kościelisko, Willa Majówka features accommodation with a kitchen. The accommodation has a sauna. All units are equipped with a microwave, fridge, a coffee machine, a stovetop and kettle. There is a seating and a dining area in all units.


9. Willa Stella 

Foto: Willa Stella
Izieb: 13
Hodnotenie hostí
88 %

Vila Stella sa nachádza v obci Kościelisko. Vila sídli v budove z roku 2010 a je vzdialená 3 km od údolia Kościelisko a 5 km od jaskyne Mrozna. Je vybavená TV s plochou obrazovkou. Vo vile sa ráno podávajú raňajky formou bufetu.


10. Apartamenty-Wynajem pokoi Zbigniew Tylka 

Foto: Apartamenty-Wynajem pokoi Zbigniew Tylka
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
0 %

Situated in Kościelisko, Apartamenty-Wynajem pokoi Zbigniew Tylka features accommodation with free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hair dryer. The homestay offers a barbecue. Ski storage space is available on site.


11. TatryTop Panorama Lux Spa 

Foto: TatryTop Panorama Lux Spa
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Vila TatryTop Panorama Lux Spa sa nachádza asi 3,6 km od údolia Kościelisko. Ponúka vám výhľad na hory, výbavu na grilovanie a terasu. V areáli sa je záhrada a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi.


12. udanypobyt Domek Góralski Zakątek 

Foto: udanypobyt Domek Góralski Zakątek
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
100 %

Ubytovacie zariadenie udanypobyt Domek Góralski Zakątek so záhradou sa nachádza v Kościelisku, 3,7 km od údolia Koscielisko a 3,6 km od jaskyne Mrozna.


13. Dziko Hanka 

Foto: Dziko Hanka
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
100 %

Dziko Hanka enjoys a location in Kościelisko, just 2.1 km from Koscielisko Valley and 2.2 km from Mrozna Cave. The Butorowy Wierch Chairlift is within 4.4 km of the chalet, and free WiFi is provided.


14. udanypobyt Domek Górska Oaza 

Foto: udanypobyt Domek Górska Oaza
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
100 %

Set in Kościelisko, 1.7 km from Koscielisko Valley, udanypobyt Domek Górska Oaza provides a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. This chalet is 1.8 km from Mrozna Cave.


15. Bacowa Chata 

Foto: Bacowa Chata
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
92 %


16. TatryTop Willa Figaro 44 

Foto: TatryTop Willa Figaro 44
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Located in Kościelisko, 5 km from Koscielisko Valley, TatryTop Willa Figaro 44 features accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. The holiday home is 3.3 km from Butorowy Wierch Chairlift.


17. Pensjonat Mocarni 

Foto: Pensjonat Mocarni
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
97 %


18. TatryTOP Tatrahytte 

Foto: TatryTOP Tatrahytte
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %


19. Dom Góralski SPA z kominkiem 

Foto: Dom Góralski SPA z kominkiem
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Willa Śmiechówka is a wooden house built by local artisans in a traditional highland style. It is located on the south slope of Gubałówka Mountain, 4 km from Zakopane. It offers a view of the mountains as well as free Wi-Fi.

Izby

Vila
10 osôb1020 - 1400 PLN za noc

20. udanypobyt Dom Kosówka 

Foto: udanypobyt Dom Kosówka
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %

Dom Kosówka je tradičná drevená chalupa situovaná v tichej, pokojnej oblasti, ktorá ponúka ubytovanie s nádherným výhľadom na hory. Lyžiarsky vlek Szymoszkowa je vzdialený 3 km.

Izby

Horská chata s výhladom na hory
osôb630 - 630 PLN za noc

79 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 4  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: